Україна готова створити з Росією зону вільної торгівлі

Голова українського МЗС озвучив намір України створити з Росією зону вільної торгівлі за правилами СОТ.

Україна має намір створити з Росією зону вільної торгівлі за правилами Світової організації торгівлі.

Про це заявив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко в інтерв'ю польському виданню Gazeta Wyborcza.

"Пріоритетом є економіка, проекти, які забезпечать економічне зростання та вплинуть на добробут наших громадян", - сказав він.

За словами Грищенка, українська влада розраховує на співробітництво з Росією у сфері модернізації газотранспортної системи, у ракетно-космічній та авіабудівельних галузях, ядерній промисловості, суднобудівництві і транспортних проектах.

При цьому міністр не став коментувати враження деяких оглядачів, що Україна йде на значні поступки Росії, зауваживши лише, що владі обох країн доводиться вирішувати "найбільш серйозні проблеми".

Міністр наголосив, що Україна має намір вести однаково прагматичну закордонну політику, як з Росією, так і з США та Європейським Союзом.

"Ми хочемо поглиблювати відносини з нашими традиційними партнерами і шукати нових. Завдяки цьому наша закордонна політика буде більш прагматична та реалістична", - сказав міністр.

Зазначимо, що глава українського уряду Микола Азаров після засідання глав урядів СНД у Санкт-Петербурзі заявив, що Україна розглядає можливість співпраці з Росією в частині розробки уранових родовищ.

"Ми зараз поки що ведемо мову про співпрацю в частині освоєння наших родовищ та участі в цьому Росії, як кредитора будівництва заводу або як ту сторону, яка, скажімо так, буде зацікавлена разом з нами брати участь у розробці нашої сировини", - зазначив він.

Читайте також:

Митний союз Росії, Білорусі і Казахстану відкладається через суперечності

Україна здасть Росії ще й уранові родовища?

Україна і Росія підписали нову газову угоду в Берліні

Азаров закликав Путіна не будувати газогін в обхід України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: