Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна готова закрити кордон з Росією – МЗС

За словами Перебийніса, переговори з російською стороною з цього приводу мають розпочатися найближчим часом.

Україна розраховує, що російські і українські прикордонні служби в найближчі години і дні почнуть переговори з приводу закриття українсько-російського кордону.

Про це на брифінгу повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Перебийніса, вчорашня зустріч президента Петра Порошенка з президентом Росії Володимиром Путіним та іншими учасниками переговорів в Мінську була повністю присвячена мирному врегулюванню конфлікту на Донбасі.

За словами Перебийніса, основними результатами мінської зустрічі стали домовленості про досягнення найближчим часом реального прогресу у звільненні всіх заручників, а також активізація консультацій з метою закриття контрольованих бойовиками ділянок українсько-російського кордону.

На питання журналістів, коли можуть початися консультації з приводу українсько-російського кордону і чи є вже чіткі дати, Перебийніс відповів: "Ми сподіваємося, що вже в найближчі дні, години активізується робота тристоронньої контактної групи".

Крім того, Перебийніс також зазначив, що є надія на те, що в найближчі дні і години будуть встановлені контакти між керівництвом прикордонних служб України і Росії для того, щоб розробити чіткий алгоритм закриття кордону.

Як повідомлялося раніше, прикордонники показали, як на кордоні з Росією "виростають" оборонні укріплення. За словами прикордонників, хоч і на державному рівні про відому "стіну Коломойського" мова ще не йде, військовослужбовці своїми силами створюють захисні споруди.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції