Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна хоче збудувати міст через Дністер до Молдови заради великого транспортного коридору

Конструкція має стати частиною автошляху з Балтії на Балкани.

Будівництво мосту на річці Дністер стало однією з тем наради урядовців із представниками місцевих органів влади, котра відбулася в Києві. Представники Вінницької області висловилися за підписання угоди з Молдовою заради втілення цього проекту.

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон наголосив, що найзручнішим від столиць прибалтійських країн до Бухаресту, Софії, Афін чи Стамбулу є шлях через Київ і Кишинів, а між цими столицями найкоротшим шляхом є автодорога через місто Ямпіль Вінницької області.

"Однак досі з’єднання між двома європейськими країнами у районах прикордонних населених пунктів Ямпіль-Косеуць на стокілометровій відстані – паромне, яке давно не відповідає вимогам часу та реальним потребам держав. Будівництво сучасного мосту відображене у транспортній стратегії України до 2030 року. Це говорить про політичну волю України реалізувати даний проект", - наголосив Кістіон.

ВідеоУкраїна співпрацюватиме з Польщею щодо приєднання до транспортного коридору "Віа Карпатія"

Ця дорога з'єднує Литву з країнами південної Європи. Йдеться про можливість будівництва дороги від Одеси до автостради А-4. Зокрема, про механізми фінансування цього проекту говорили у Криворівні учасники міжнародного форуму країн Східної та Центральної Європи. Урядовці, чиновники, політики дискутували як зберегти унікальну культуру та природу Карпат. 

Україна співпрацюватиме з Польщею щодо приєднання до транспортного коридору "Віа Карпатія"

Вибір редакції