Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна хоче зробити з миротворців ООН "окупаційні війська" для Донбасу - Лавров

Але Росія не дозволить "перерізати контакти окупованого Донбасу із зовнішнім світом".

Глава МЗС РФ Сергій Лавров вважає, що Україна має намір зробити з миротворців ООН "окупаційні війська", пише УНІАН.

Однак він зазначив, що Росія не дозволить Україні "перерізати контакти окупованого Донбасу із зовнішнім світом і насадити там свої порядки всупереч усім домовленностям".

"Наша позиція зафіксована в резолюції, яка пару місяців лежить на столі Радбезу ООН, і її обговорення саботує насамперед Україна. Вона хоче ввести окупаційні війська - перерізати всі контакти Донбасу із зовнішнім світом, встановити там свої порядки та повністю ігнорувати Мінські домовленості," - сказав він.

Та додав, що така позиція "не має жодних перспектив". І що Україна повинна підписати угоду із бойовиками, які контролюють Донецьк і Луганськ.

"Ми готові, щоб цей проект резолюції обговорювався максимально швидко, але при повному розумінні, що його остаточне формулювання має бути прийнятним для "проголошених республік". Напевно, у зв`язку з цим з ними потрібно провести прямі переговори," - зазначив Лавров.

Нагадаємо, раніше у Білорусі повідомили, що готові виділити миротворчий контингент для розгортання на Донбасі. Повідомляється, що білоруська влада готова "зробити все для того, щоб конфліктна ситуація в регіонах України вирішилася, щоб в ці райони прийшли мир і спокій".

Відео Блакитні шоломи на Донбасі. У Белграді представники Росії і США говоритимуть про миротворців в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції