Україна і Польща планують відкрити нове залізничне сполучення наступного року

Україна і Польща планують відкрити нове залізничне сполучення наступного року

Формат сполучення узгодять до Нового року.

Україна і Польща планують запустити залізничне сполучення між Львовом та Любліном наступного року. 

Про це заявив міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчек під час брифінгу з українським колегою Володимиром Омеляном, передає УНІАН.

"Ми плануємо запустити залізничне сполучення між Львовом і Любліном. Тут можливі три підходи. Перший - це пересадка пасажирів у вагони з широкими рейками. Другий варіант - використання вагонів з автоматичною зміною ширини колії, щоб вони могли курсувати і польськими, і українськими коліями. Третій варіант - будівництво повністю нової колії. На нашу думку, перший варіант - найвірогідніший. Ми вважаємо, що цей потяг може почати курсувати в червні 2019 року або не пізніше зими наступного року", - сказав Адамчек.

Також в планах запустити сполучення між станцією Нижанковичі Львівської області і Перемишлем. За словами польського урядовця, фінансування з боку Польщі вже є і втілити проект буде нескладно. 

За словами ж міністра інфраструктури України, пасажиропотік між країнами протягом року збільшився удвічі. Щодо нових проектів, то сторони узгодять формат їхнього запуску і під Новий рік оголосять терміни запуску. 

Відео Квитковий колапс: чому пасажири "Укрзалізниці" стоять у довжелезних чергах

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на святкові дати у популярних напрямах, але електронна система не впоралася з кількістю охочих і зламалася. Ми вирушили на вокзал, щоб перевірити, чи можна придбати квитки у касах.

Квитковий колапс: чому пасажири "Укрзалізниці" стоять у довжелезних чергах

Нагадаємо, сервери "УЗ" протягом кількох днів були перевантаженими і погано працювали через зростання попиту на залізничні квитки на святкові дні. Також довжелезні черги утворилися біля кас на вокзалах. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів