Україна і Росія цього року готують 24 заходи у військовій сфері

Україною та Росією заплановані спільні командно-штабні військово-морські навчання "Фарватер миру-2010" та багато інших заходів.

Співробітництво України та Росії у військовій сфері в нинішньому році передбачає проведення 24 заходів, з них 13 - в Україні.

Так повідомив начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Григорій Педченко під час зустрічі з аташе з питань оборони при посольстві Росії в Україні генерал -лейтенантом Володимиром Кузьмичевим.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України в четвер.

Серед таких заходів глава українського Генштабу назвав візит в Україну начальника Генштабу ЗС РФ - першого заступника міністра оборони генерала армії Миколи Макарова, спільні командно-штабні військово-морські навчання "Фарватер миру-2010".

Також плануються спільні тренування чергових сил з протиповітряної оборони, проведення польотів корабельної авіації РФ на полігоні злітно-посадочних систем "Нитка" в Криму, участь в активації Чорноморської групи військово-морського співробітництва "Blackseafor".

"Україна розглядає співробітництво з Росією у військовій сфері як важливу складову відносин між нашими державами, спрямовану на зміцнення міжнародної та регіональної безпеки", - запевнив Педченко.

Російський військовий дипломат висловив надію, що всі заплановані заходи двостороннього співробітництва в поточному році будуть реалізовані на практиці.

Читайте також:

Литвин вимагає допуску іноземних військ в Україну для навчань

Росія скоротить чисельність Чорноморського флоту

На Чорноморському флоті РФ очікується зміна командувача

Мєдвєдєв: за угоду про базування ЧФ РФ Україна отримає 40 млрд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: