Україна і Росія домовились розпочати перегляд газових контрактів

Україну не влаштовують умови контракту про постачання газу, якими передбачаються жорсткі санкції за недобір обсягів газу.

Микола Азаров
kmu.gov.ua
Микола Азаров
Україна і Росія досягли домовленості про початок переговорів про зміну умов газових контрактів. Про це 31 березня повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров на початку засідання уряду.

За словами Азарова, в ході переговорів з прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіним російська сторона висунула низку вимог щодо невиконання Україною двосторонніх домовленостей. Він додав, що Україну не влаштовують умови контракту про постачання газу, якими передбачаються жорсткі санкції за недобір обсягів газу.

"Це умови контракту, які нас не можуть влаштовувати. Крім того, з російським керівництвом обговорювалися практично всі сфери нашого економічного співробітництва. Російська сторона висунула низку вимог щодо невиконання Україною двосторонніх домовленостей, і вимоги потрібно ретельно вивчити і ухвалити рішення. В результаті, ми досягли домовленості розпочати переговори щодо зміни умов контракту, а також укладення угоди в різних галузях співпраці - енергетика, машинобудування, наука та інші", - сказав прем'єр-міністр.

Азаров також повідомив, що перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв призначений відповідальним за підготовку українсько-російських угод в різних галузях співпраці.

Читайте також:

 Уряд сумнівається, що зможе випросити дешевий газ

Азаров запевнив, що Україна зайвого газу не купуватиме

Україна не пропонувала створення консорціуму в обмін на дешевий газ

ВідеоУкраїна і Росія домовились переглянути газові контракти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: