Україна і Росія перерахують землю і майно ЧФ

Представники Росії знову поскаржилися на "однобічні кроки України", які все ускладнюють.

Представники Росії і України проведуть інвентаризацію земель, які орендуються Чорноморським флотом в Криму. Фахівці уточнять і звірять параметри земельних ділянок.

"Слід також згадати нашу співпрацю з інвентаризації земельних ділянок, які орендуються флотом. Мова йде про уточнення і звіряння їхніх параметрів, це важливо і для органів землекористування України. Буквально напередодні засідання підкомісії фахівці двох країн погоджували схему вивіряння і ухвалення документів інвентаризації", - повідомив голова комітету російської Держдуми з оборони Віктор Заварзін, який бере участь в засіданні підкомісії, яке проходить в Києві, з питань функціонування Чорноморського флоту міждержавної комісії України і Росії.

Заварзін також заявив, що "однобічні кроки української сторони" з ускладнення режиму перетину державного кордону України кораблями і суднами російського Чорноморського флоту викликають у нього стурбованість.

"Доля Чорноморського флоту залишається однією з найбільш складних політичних проблем на пострадянському просторі. Рішення необхідно ухвалювати лише після спільних консультацій, щоб уникнути непорозумінь", - сказав він.

Як повідомляв ТСН.ua, 1 червня речник МЗС України Василь Кирилич повідомив, що незабаром буде проведена інвентаризація майна, яке використовується Чорноморським флотом.

Нагадаємо, командування Чорноморського флоту розцінило випадки затримання українськими правоохоронцями військовослужбовців флоту для перевірки документів як дії, які ведуть до погіршення стосунків двох країн.

У відповідь керівництво МВС рекомендувало командуванню ЧФ роз'яснити своїм морякам порядок перебування на території України, встановлений відповідним минулорічним указом президента України.

Читайте також:

Росія передасть Україні документи по Чорноморському флоту

Росія скаржиться, що кримська міліція тероризує офіцерів ЧФ

СБУ обіцяє вигнати російські спецслужби з Криму

СБУ обіцяє вигнати російські спецслужби з Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: