Україна і Росія побудують автобан Москва-Харків-Сімферополь

Росія побудує ділянку від Москви до Харкова, Україна - до Сімферополя. Як альтернатива розглядається можливість пуску швідкісного потягу Москва-Сімферополь.

Україна та Російська Федерація планують спільними зусиллями побудувати швидкісний автобан Москва-Харків-Сімферополь.

Про це повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації (ОДА) Михайло Добкін, повідомляє прес-служба ОДА.

За його словами, відповідні переговори пройшли в ході першого Українсько-російського міжрегіонального економічного форуму, який відбувся в місті Геленджик (Росія) 4 жовтня.

"Росіяни висловили бажання, щоб вони зі свого боку від Москви до Харкова побудували такий автобан, а Україна в свою чергу завершила будівництво від Дніпропетровської області до Сімферополя. Як альтернатива висловлювалася можливість запуску швидкісного потягу Москва-Харків-Сімферополь", - повідомив Добкін.

Нагадаємо, поки що в Україні є тільки один автобан – 16 кілометрів бездоганної дороги з'єднують Київ із головним аеропортом країни "Борисполем".

Після гучної спроби будівництва автобану "Київ-Одеса" фінансисти Європи вже вклали в українські шляхи кілька мільярдів євро. І виграють тендери: західні магістралі до Євро-2012 уже зараз будують македонці, італійці, турки.

Читайте також:

На Одещині у ремонт автобану Київ-Одеса "закатали" ще півмільярда гривень

За рік "Укравтодор" побудував 8 км доріг за мільярд гривень

Дорогосказ: де в Україні знайти автобани?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: