Україна і Росія погодили декларацію про стратегічне партнерство

У рамках декларації про партнерство йде мова про врегулювання регіональних конфліктів, боротьбу з новими викликами і загрозами тощо.

Глави міністерств закордонних справ Росії і України узгодили текст Декларації про зміст російсько-українського стратегічного партнерства, яку підпишуть у Києві президенти двох країн.

Як повідомили у Департаменті інформаційної політики Міністерства закордонних справ України, засідання підкомітету міжнародного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії відбулося сьогодні в Одесі під головуванням міністрів закордонних справ України та РФ Костянтина Грищенка і Сергія Лаврова.

Під час зустрічі було розглянуто підсумки роботи шести підкомісій, зокрема, з питань Азово-Керченського врегулювання, консульського співробітництва, врегулювання регіональних конфліктів, боротьби з новими викликами і загрозами, співпраці у міжнародних організаціях та з прикордонних питань.

Делегації також надали увагу іншим актуальним питанням українсько-російської взаємодії в економічній та гуманітарній сферах, співпраці у рамках СНД.

Було Домовлено розпочати підготовку Плану взаємодії між МЗС України та МЗС РФ на 2012 рік.

Глави зовнішньополітичних відомств підписали підсумковий протокол цього засідання та аротокол про підготовку спільного збірника двосторонніх документів, прийнятих між Україною та Росією у період 2001-2010 рр.

Читайте також:

У Росії відкриють нові українські школи

Табачник: в Україні виліпити образ ворога з Росії неможливо

Село в Донецькій області хоче увійти до складу Росії

Україна відгородиться від Росії у вересні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: