Україна і Росія проведуть військові навчання на морі вперше за 7 років

Темою цьогорічного "Фарватеру миру" буде проведення пошуково-рятувальної операції.

У Севастополі за участі представників командувань Військово-морських сил Збройних сил України та Чорноморського флоту Російської Федерації 11 березня відбулася конференція з підготовки українсько-російського командно-штабного комп’ютерного навчання "Фарватер миру-2010", запланованого на червень поточного року.

Темою цього навчання буде проведення пошуково-рятувальної операції.

Керівником командно-штабного комп’ютерного навчання "Фарватер миру-2010" призначено заступника командувача ВМС України з бойової підготовки контр-адмірала Віктора Носенка.

Планується, що командно-штабне комп’ютерне навчання "Фарватер миру–2010" буде проводитись на базі Академії ВМС ім. П.С.Нахімова.

Проведення навчання "Фарватер миру-2010" сплановане відповідно до Плану міжнародного співробітництва військових відомств України і Російської Федерації на 2010 рік.

Українсько-російські навчання "Фарватер миру" традиційно проводились з 1997 року з періодичністю один раз на два роки та носили миротворчий характер. У навчаннях брали участь кораблі, допоміжні судна, літаки і вертольоти морської авіації, підрозділи морської піхоти. Після 2003 року такі двосторонні навчання флоти України і Росії не проводили.

Нагадаємо, в 2010 році кораблі Чорноморського флоту Росії і Військово-морських сил України вперше візьмуть участь в урочистих заходах, запланованих на День Перемоги 9 травня.

Читайте також:

У параді Перемоги в Севастополі вперше візьмуть участь кораблі Росії і України

Україна провела масштабні навчання сил протиповітряної оборони

США сподіваються, що цього року в Україні пройдуть військові навчання НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: