Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна і Туреччина спільно боротимуться із контрабандою, нелегалами, шукатимуть міжнародних злочинців

Представникам кримськотатарської діаспори пообіцяли спростити умови перетину кордону з Кримом з українського боку.

Крим ніколи не був і не буде Росією. Про це говорили міністри внутрішніх справ України Арсен Аваков зі своїм турецьким колегою Сулейманом Сойлу в Анкарі. Міністри підписали кілька важливих документів, тож українські і турецькі прикордонники разом будуть боротись із контрабандою і нелегалами, поліцейські спільно шукатимуть міжнародних злочинців.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Переговори за зачиненими дверима тривали майже дві години. Уже опісля - церемонія підписання меморандумів про співпрацю. Відтепер українські та турецькі прикордонники будуть спільно боротися з контрабандою. Поліцейські знімуть бюрократичні обмеження для боротьби з організованою злочинністю. А надзвичайники разом долатимуть наслідки стихії в Чорному морі. Україна підтримає Туреччину в боротьбі з тероризмом.

"Сьогодні ми мали дуже змістовну зустріч щодо професійних питань забезпечення цієї боротьби і взаємодії", - сказав Аваков.

Турецький міністр окремо наголошує, що його держава ніколи не визнає анексії Криму і самопроголошені псевдореспубліки.

"Цілісність України та її міжнародно визнані кордони включно з Кримом - з цього питання наша позиція незмінна", - сказав Сулейман Сойлу.

ВідеоАваков заручився підтримкою Туреччини у боротьбі з контрабандою і міжнародними злочинцями

Крим ніколи не був і не буде Росією. Про це говорили міністри внутрішніх справ України Арсен Аваков зі своїм турецьким колегою Сулейманом Сайолою в Анкарі. Міністри підписали кілька важливих документів, тож українські і турецькі прикордонники разом будуть боротись із контрабандою і нелегалами, поліцейські спільно шукатимуть міжнародних злочинців.

Аваков заручився підтримкою Туреччини у боротьбі з контрабандою і міжнародними злочинцями

Окупований Крим згадували і під час зустрічі з представниками кримськотатарської діаспори. Їм пообіцяли спростити умови перетину кордону з Кримом з українського боку.

Головний жандарм Туреччини - чотиризірковий генерал Ариф Четін показав гостям з України своє ґвинтокриле господарство. Крім надсучасних моделей, на озброєнні - машини ще радянського виробництва, їх уже незабаром відправлять до України на модернізацію.

Про що ще домовилися - військова таємниця, причому для обох країн. У планах міністра ще зустрічі з турецькими прикордонниками.

Дмитро Святненко

Залиште свій коментар

Вибір редакції