Україна і ЄС заговорили про безвізовий режим

Київ і Брюссель починають діалог про введення безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом.

Як повідомили сьогодні в місії України при ЄС, українську сторону буде представляти міністр закордонних справ Володимир Огризко, європейську – віце-президент Європейської комісії Жак Барро. Переговори стартують сьогодні, 29 жовтня.

Візовий діалог буде проводитися у форматі засідань за участю високих посадових осіб України і на експертному рівні.

Перше засідання на рівні висопосадовців, у ході якого планується узгодити основні параметри діалогу, відбудеться вже в четвер, 30 жовтня.

Українську делегацію очолить заступник міністра закордонних справ України Костянтин Єлісєєв, делегацію з боку ЄС – директор із питань імміграції генерального директорату "Юстиція, свобода і безпека" Єврокомісії Жан-Луї де Брауер.

Передбачається, що діалог буде вестися за чотирма основними напрямками: забезпечення безпеки документів (у тому числі, введення збору біометричних даних), боротьба з нелегальною міграцією, включаючи питання реадмісії, підтримка громадського порядку і безпеки, зовнішні відносини.

Подальша робота проводитиметься на експертному рівні на основі інформації про стандарти, правила і процедури ЄС, відповідність яким має забезпечити українська сторона.

Рішення про початок безвізового діалогу було ухвалено під час саміту Україна-ЄС, який пройшов 9 вересня в Парижі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: