Україна купуватиме імпортні та вітчизняні апарати для штучної вентиляції легенів

Тимошенко наказала збільшити кількість апаратів у лікарнях країни.

Україна купуватиме не лише імпортні, але й вітчизняні апарати для штучної вентиляції легенів.

Про це 3 листопада в Івано-Франківську на нараді з питань боротьби з грипом сказала прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко.

"Є ті, які ми купуємо по імпорту, вони звичайно якісніші, а є ті, які виробляються в Україні фірмою "Буревісник"... Ми робитимемо це в певній пропорції (купувати), щоб частина була імпортних високоякісних, які можуть бути використані для лікування тяжкохворих на пневмонію. А у "Буревісника" - для того, щоб просто в лікарнях вони були використані за іншими напрямками", - сказала Тимошенко.

Нагадаємо, Тимошенко під час робочого візиту до Івано-Франківської області відвідала обласну клінічну інфекційну лікарню.

Глава уряду особисто оглянула відділення лікарні, зокрема, реанімаційне, ознайомилася з роботою всіх лікарняних боксів та поспілкувалася з персоналом: "Оглянувши обласну клінічну інфекційну лікарню, можу сказати, що лікарня працює на високому рівні. Люди, які навіть надходять у важкому стані, мають усі шанси на одужання. Вчасно проводиться прийом хворих і вчасно надається допомога".

Прем’єр-міністр повідомила, що урядова делегація уже розпочала об’їзди регіонів, в яких оголошено епідемію та карантин.

У 8 з 9 областей України, в яких у зв'язку з епідемією грипу був оголошений карантин, спостерігається тенденція до зменшення кількості осіб, що захворюють за один день.

Читайте також:

Тимошенко побувала в інфекційній лікарні на Прикарпатті

Тимошенко: епідемія грипу в Україні пішла на спад

Тимошенко заспокоїла: Україна вже півроку готова до епідемії грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: