Україна купуватиме у Росії газ по 167 доларів

Україна купуватиме технологічний газ у Росії по 167 дол. за тисячу кубометрів.


Технологічний газ, який необхідний для здійснення транзиту російського газу до Європи, Україна купуватиме за спеціально розрахованою ціною - 167 дол. за 1 тис куб. м в обсягу 11 млрд. куб. м.

Про це сьогодні у Москві заявила Юлія Тимошенко.

"Україна збереже тариф на транзит до 1,7 дол., при цьому ми купимо 11 млрд. кубометрів технологічного газу по 167 дол.", - сказала Тимошенко журналістам перед відбуттям до Києва після практично 8-годинних переговорів у Газпромі, які закінчилися близько 3 години ранку за київським часом.

Як повідомляв ТСН.ua, 19 січня в Москві було підписано газові контракти між "Нафтогазом" і "Газпромом". Зокрема, був підписаний договір купівлі-продажу газу на 2009-2019 роки.

Після церемонії підписання газових контрактів прем`єр-міністр Росії Володимир Путін заявив, що Україна одержала в 2009 році знижку на газ у розмірі 20% із збереженням ставки транзиту на рівні минулого року.

Середньорічну ціну газу для України буде названо через 1-2 дні.

Джерело в українській делегації повідомило, що в 2009 році середньорічна ціна на газ, що його купує Україна в Росії, може становити 235 доларів за тисячу кубометрів.

Читайте також:

Україна та Росія підписали "газовий мир" на 10 років 

Тимошенко: за рахунок знижки в 20% Україна заощадить 5 млрд. дол.

Тимошенко: Європі відновили постачання газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: