Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна має найменшу кількість генералів порівняно з провідними країнами світу - Міноборони

У ЗСУ на 204 тисячі військовослужбовців припадає лише 111 генералів.

В Україні найнижчий показник співвідношення кількості генералів до загальної чисельності військовослужбовців Збройних сил серед провідних країн світу, зокрема порівняно з Великою Британією, Німеччиною та США.

Про це заявив начальник Головного управління персоналу - заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Артур Артеменко.

"У Міністерстві оборони України та Збройних силах в наявності є 174 посади вищого офіцерського складу, на яких проходять службу 111 генералів. Серед них 80 генерал-майорів, 25 генерал-лейтенантів, 4 генерал-полковника та два генерала армії України. Співвідношення чисельності посад вищого офіцерського складу - 174 посади генералів до загальної чисельності особового складу Збройних сил України (250 тис. осіб) становить 0,07%. Співвідношення списочної чисельності генералів - 111 генералів - до загальної чисельності військовослужбовців Збройних сил України (204 тис. осіб) становить 0,05% і є найнижчим показником серед Збройних сил провідних країн світу", - наголосив він.

За словами Артеменка, у США цей показник становить 0,06%, у Великій Британії - 0,26%, а у Німеччині - 0,09%.

"Крім того, сьогодні на посадах вищого офіцерського складу проходять службу 53 військовослужбовця з військовим званням "полковник". За 2014-2017 роки 79 військовослужбовцям присвоєно чергове військове звання вищого офіцерського складу. Із 50 військовослужбовців, які отримали первинні військові звання вищого офіцерського складу, усі брали участь в АТО та мають бойовий досвід. У нас немає жодного командира бригади, який би не брав участі в АТО", - додав представник Міноборони.

Нагадаємо, раніше начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко розповів, на скільки в Україні побільшало генералів за час АТО. Цього року буде перший випуск молодих офіцерів, які вступили на навчання вже під час війни на Донбасі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції