Україна може розраховувати на 8,5 мільйона доз вакцини від коронавірусу - Ляшко

Автор
Надія ПонькоНадія Понько
Дата публікації
Перегляди
900
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україна може розраховувати на 8,5 мільйона доз вакцини від коронавірусу - Ляшко

Фото: Associated Press

Україні їх будуть постачати кількома траншами

Вже на найближчому засіданні COVAX , яке відбудеться 19 листопада, буде ухвалено рішення про дату поставки Україні вакцини від коронавірусу.

Про це розповів на брифінгу головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

За його словами, Україна має отримати близько 8,5 млн доз, що відповідає 20% населення. "Сьогодні ми чітко розуміємо, що отримаємо кількість доз, що буде дорівнювати 20% кількості населення. Мова йде про максимум 8,5 млн доз. Перший транш ми очікуємо в розмірі 3% - це 1 млн 250 тисяч доз. Найближче засідання COVAX буде 19 листопада, коли стане відомо про орієнтовні дати поставки", - заявив він.

Нагадаємо, що в Україні запровадили карантин вихідного дня, щоб зменшити активність населення, а відтак і розповсюдження коронавірусу. Його результати мають бути помітні вже за два-три тижні. Якщо стратегія не спрацює, то можуть запровадити повний локдаун. 

COVAX - це глобальна ініціатива, спрямована на забезпечення доступу до ефективної вакцини від коронавируса для всіх країн. Ініціатива передбачає, що вакцину, в першу чергу, отримають групи ризику, люди з захворюваннями (цукровий діабет, серцево-судинні захворювання), медпрацівники, педагоги.

Як повідомлялося, в ініціативі ВООЗ та Глобального альянсу з вакцин та імунізації (GAVI) COVAX беруть участь понад 170 країн.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
900
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація