Україна може скасувати безвізовий режим з Ізраїлем - МЗС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Така можливість розглядається через порушення прав українських туристів.

Міністерство закордонних справ нещодавно надіслало ноту Ізраїлю щодо захисту прав громадян України.

Про це у четвер, 28 лютого, заявила речник МЗС Катерина Зеленко, передає "Укрінформ".

Вона нагадала, що 15 лютого в аеропорту "Бориспіль" 35 громадянам Ізраїлю відмовили у в’їзді на територію України через "відсутність достатніх коштів або непідтвердження мети візитів". У відповідь Ізраїль затримав цілий літак з України із 140 українцями на декілька годин.

Речник МЗС зазначила, що українська сторона оцінить масштаб і характер порушення прав українців за кордоном, а також ступінь готовності урядів іноземних країн боротися з випадками порушення законодавства під час працевлаштування іноземців, зокрема українців.

“У разі, якщо іноземні уряди не будуть належним чином ставитися до боротьби з нелегальним винаймом працедавцями на роботу українських громадян, якщо права українських туристів і подорожуючих будуть на систематичному рівні порушуватися, ми будемо переглядати умови поїздок громадян, зокрема доцільність збереження безвізового режиму для громадян тих країн, де права наших співвітчизників систематично порушують”, - проінформувала Зеленко.

За її словами, нещодавно ізраїльській стороні було передано ноту МЗС України, у якій зазначено, що захист прав громадян України, включно під час їхніх короткотермінових закордонних поїздок та проживання за кордоном протягом тривалого терміну є одним із пріоритетів роботи Кабінету Міністрів України, МЗС.

Цим самим, за словами Зеленко, МЗС попросило ізраїльську сторону надавати інформацію про законодавчу, нормативну базу, яка існує в Ізраїлі щодо недопущення нелегального працевлаштування іноземних громадян в Ізраїлі й відповідальності - адміністративної, цивільної, кримінальної - за виявлені факти незаконного працевлаштування іноземних громадян фізичними і юридичними особами.

Зеленко розповіла, що українські дипломати інтенсифікували роботу з ізраїльськими партнерами, щоб глибше моніторити ситуацію із наданням прав українців, які подорожують до Ізраїлю або хочуть працевлаштуватися там після того, як нещодавно затримували українців в аеропорті. 

Нагадаємо, 15 лютого у відповідь на відмову у в’їзді до України 35 ізраїльтянам в аеропорту "Бориспіль" Ізраїль не впустив до країни цілий пасажирський літак із 140 українцями.

Міністерство закордонних справ України ініціювало проведення двосторонніх переговорів з Ізраїлем щодо непропуску українців до/з Ізраїлю.

Відео Таїланд запровадив безвізовий режим для громадян України

Тайський безвіз відтепер і для українських туристів. Вони зможуть відвідувати Таїланд, не оформлюючи візи. Як повідомив у соцмережі президент Порошенко, нововведення стосуватиметься тих українців, які прилітають з туристичною метою менше, ніж на 30 діб. 

Таїланд запровадив безвізовий режим для громадян України

Залиште свій коментар

Вибір редакції