Україна може втратити перспективу безвізового режиму із ЄС - Transparency International

Фахівці кажуть про затягування зі створенням Національного агентства з питань запобігання корупції.

Сьогодні, 5 січня,  виконавчий директор "Transparency International Україна" Олексій Хмара заявив, що затягування зі створенням Національного агентства з питань запобігання корупції ставить під загрозу впровадження безвізового режиму України з Євроcоюзом.

"Україна взяла на себе добровільне зобов'язання до кінця першого кварталу цього року створити агентство і показати, що воно працює. Тільки тоді європейські інституції, які ще мають ратифікувати безвізовий режим з Україною, проголосують безпроблемно. Тобто в будь-який момент європейці можуть відмовитися від своїх слів про безвізовий режим на підставі того, що Україна теж відмовилася від своїх зобов'язань і не реформувала антикорупційну інституцію", – зазначив Хмара, передає "Радіо Свобода".

Нагадаємо, що у березні уряд ухвалив рішення створити Національне агентство з питань запобігання корупції. Головна його функція полягатиме в перевірці доходів державних службовців. Задля цього до кінця року запровадять електронну форму декларування майна чиновниками.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: