Україна може зайнятися збагаченням урану

Україна слідом за Казахстаном може взяти участь в роботі Міжнародного центру по збагаченню урану.

Україна слідом за Казахстаном може взяти участь в роботі Міжнародного центру по збагаченню урану, повідомив РІА Новини прес-секретар розділу Росатому Сергій Новіков. 

Міжнародний центр по збагаченню урану був створений Росією і Казахстаном в Ангарську (Іркутська обл). "Той факт, що Україна може стати третьою країною, яка приєднається до Міжнародного центру по збагаченню урану, зафіксовано в протоколі про наміри, який був підписаний в ході зустрічі глави Росатома Сергієм Кирієнко і прем'єр-міністром України Віктором Януковичем", - сказав Новіков. 

Кабінет Міністрів розгляне пропозицію Росії про співпрацю в Міжнародному центрі зі збагачення урану. Прем’єр-міністр В.Янукович, зазначив, що пропозицію Росії буде вивчено і найближчим часом українська делегація виїде до Ангарська. Янукович висловив задоволення рівнем розвитку співробітництва між Україною й Росією в паливно-енергетичній галузі. Він висловив упевненість, що візит Кирієнка до України дасть новий імпульс співробітництву двох країн. 

Міністр палива й енергетики Юрій Бойко, що був присутнім на цій зустрічі, повідомив журналістам, що в її ході Янукович і Кирієнко обговорили також напрямки взаємовигідного співробітництва, що стосується обміну активами. "Визначені напрямки взаємовигідного співробітництва, що стосуються обміну активами й поглиблення співробітництва в збагаченні. Кінцевою метою є організація цінових параметрів для нашої промисловості", - сказав Бойко. 

Нагадуємо, що Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" і найбільша російська генеруюча компанія концерн "Росенергоатом" 26 січня року підписали угоду про співробітництво в 2007 році.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: