Газпром розповів, скільки газу Україна може закачати

В цілому Україна сподівається закупити 32 млрд кубометрів газу.

Україна може закачати 28 мільярдів кубометрів газу в підземні сховища газу, на сьогодні вже закачано 25 мільярдів кубометрів, вважають в Газпромі.

Як повідомляється, таку оцінку російського монополіста оприлюднив заступник голови правління концерну Валерій Голубєв у середу, 2 вересня.

"На сьогоднішній день, за нашими оцінками, Україна закачала 25 мільярдів кубометрів газу в ПСГ, а потрібно 28 млрд кубометрів", - сказав, зокрема, він.

Також Голубєв додав, що в цілому Україна сподівається закупити 32 млрд кубометрів газу.

Водночас, заступник глави Секретаріату президента, уповноважений президента з енергетичних питань Богдан Соколовський сьогодні заявив, що Україна в серпні поточного року здійснила відбір близько 3,2 млрд куб. м газу.

Соколовський зазначив при цьому, що приблизно стільки ж Україна відібрала в липні 2009 року.

На сьогоднішній день, сказав уповноважений президента, за даними НАК Нафтогаз України в підземні сховища закачано близько 25 млрд куб. м газу.

"Цього абсолютно достатньо, щоб ресурсно і технічно гарантувати нормальну роботу всієї системи з транзиту і постачання газу в осінньо-зимовий період", - сказав Соколовський.

Також він зауважив, що з початку 2009 р. чистий імпорт російського газу склав більше 11 млрд куб. м.

Соколовський резюмував, що таким чином Україна повністю вкладається в графік, щоб на кінець 2009 року загальний обсяг імпортованого газу склав 32 млрд куб. м.

Як раніше повідомляли в Мінпаливенерго України, на початок вересня 2009 року Україна накопичила в підземних сховищах газу більше 25 млрд куб. м палива.

Читайте також:

Підвищення цін на газ для населення визнали незаконним

Україна сподівається купувати туркменський газ в обхід Росії

У Ющенка сказали, скільки коштуватиме газ з Росії

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: