Україна може збільшити військовий контингент в Афганістані

Незважаючи на кризу в українській армії, міністр оборони Юрій Єхануров готовий послати до Афганістану більше військових.

Попри скорочення видатків на армію, Україна може збільшити свій військовий контингент в Афганістані. Про це повідомив генсек НАТО Яаап де Хооп Схеффер, посилаючись на слова міністра оборони Юрія Єханурова.

"Міністр Єхануров зазначив, що незважаючи на негативний фінансовий баланс (армії), Україна може послати більше військових до Афганістану", - сказав генсек НАТО і назвав це "позитивним сигналом від серйозного партнера".
"Ми це дуже високо цінуємо", - додав він.

Схеффер додав, що Україна і НАТО обговорять відповідні технічні деталі, але не уточнивши, коли саме. "Я не знаю, коли і де. Для мене важливий політичний принцип", - заявив він.

В п’ятницю, 20 лютого, у Кракові проходить засідання комісії Україна-НАТО в рамках неформального саміту Альянсу.

Нагадаємо, 15 лютого виповнилося рівно 20 років з дня виведення радянських військ з Афганістану, через який пройшли 160 тисяч вихідців з України і загинули понад три тисячі людей. Виступаючи з цієї нагоди, президент Віктор Ющенко висловив упевненість, що Україна ніколи не братиме участі в загарбницьких війнах.

Читайте також:

Міноборони: українська армія під загрозою розвалу

США вдвічі збільшують військовий контингент у Афганістані

Зброя в Афганістан потраплятиме через територію України

Ющенко: Україна не братиме участі в загарбницьких війнах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: