Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна надіслала до суду в Гаазі матеріали щодо конфлікту з Росією на морі

У документі детально описано ситуацію.

Україна надіслала до Міжнародного арбітражу в Гаазі документи з інформацією про ворожі дії Росії проти українських військових кораблів. 

Про це під час засідання з президентом України, головою Генерального штабу, міністром оборони та іншими заявив голова МЗС Павло Клімкін.

За словами голови відомства, Україна проводить роботу щодо звільнення взятих у полон українських моряків Росією в рамках судових позовів України проти РФ у Міжнародному суді. 

МЗС надіслало до арбітражу "дуже детальний документ", в якому йдеться про погіршення спору між Україною та Росією через пряму агресію окупанта проти українських військових кораблів і захоплення моряків. У документі описана й міжнародно-правова кваліфікація дій Росії.

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому, за даними української влади, поранивши щонайменше шістьох українських моряків та захопивши інших у полон. Згодом так звані суди заарештували їх на два місяці.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції