Україна нагадала Януковичу "гібрид", який необхідно реформувати

Президент заявив, що Україна стала "гібридом", якоюсь подібністю, яку він не хоче називати грубими словами, а буде реформувати.

Президент Віктор Янукович назвав Україну "гібридом", який необхідно реформувати якнайшвидше. Про це він сказав у виступі на бізнес-форумі українських і латвійських підприємців у Ризі.

Кажучи про цілі, завдання і зміст розпочатих в Україні реформ, президент відзначив, що вони вкрай необхідні, оскільки у процесі трансформації держави від радянської системи до ринкової економіки Україна стала нагадувати "гібрид".

"Я абсолютно впевнений у тому, що у кожній державі різні були підходи. І ми одержали, взагалі-то, гібрид, не відомий ні в одній системі економік світу або в розвинених країнах... А одержали щось таке - якусь подібність. Я не буду називати це грубими словами. І сьогодні нам цю подібність потрібно реформувати", - заявив Янукович.

За його словами, "якщо реформи в Україні не відбудуться, ми матимемо величезну кількість проблем".

Відзначимо, що Янукович вважає, що "найважчою" з усіх буде пенсійна реформа. Вона дуже непопулярна, але, за його словами, співвідношення працездатного населення і пенсіонерів, яке є сьогодні, наближається до критичного показника, і зволікання з пенсійною реформою в Україні може призвести до соціальної кризи.

Читайте також:

Янукович визначив курс реформ на 2011 рік

Тягнибок: адмінреформа Януковича – це українофобія і укрупнення табачників

Кучма: до Януковича Україна йшла кудись не туди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: