Україна наполягає - окупація Лівії неможлива

Україна підтримала вимоги ООН щодо негайного припинення вогню та насильства над цивільним населенням, а також заявила про неможливість іноземної окупації цієї країни.

Україна підтримує положення резолюції ООН про неможливість іноземної окупації Лівії, заявляють у МЗС.

"Україна позитивно оцінює положення резолюції про неможливість будь-якої форми іноземної окупації території Лівії", - повідомив на брифінгу прес-секретар МЗС України Олександр Дикусаров.

Він також додав: як відповідальний член ООН Україна виконуватиме положення резолюції Ради безпеки ООН.

"Українська сторона рішуче підтримує вимоги щодо негайного припинення вогню та насильства над цивільним населенням, а також наполягає на необхідності ідентифікації діалогу для пошуку шляхів подолання кризи, розробки самими лівійцями взаємоприйнятних шляхів урегулювання політичних і соціально-економічних проблем", - наголосив прес-секретар МЗС.

Дикусаров зазначив, що Київ і надалі робитиме все можливе для забезпечення евакуації з Лівії українців, які цього захочуть.

"Україна виходить із того, що будь-які військові дії між конфліктуючими сторонами або з боку міжнародного співтовариства мають гарантувати захист цивільного населення, насамперед громадян України, багато з яких виконують благородну гуманітарну місію медичної допомоги постраждалим", - сказав він.

Нагадаємо, озброєна операція коаліційних сил почалася 19 березня. У ній беруть участь США, Великобританія, Франція, Італія і Канада. 21 березня до них приєдналася Іспанія.

Першими удари завдали ВПС Франції, потім до них приєдналися збройні сили США, Великобританії та інших країн.

У відповідь на напад Каддафі погрозив Заходу затяжною війною, проте пізніше було оголошено, що лояльні лівійському лідеру війська припинять вогонь.

Операція проти Лівії "Одіссея. Світанок" - останні новини тут.

Читайте також:

Українці про жахи у Лівії: на вулицях мертві діти

Після авіаудару по будівлі уряду Каддафі безслідно зник

Міжнародна коаліція пообіцяла, що окупації Лівії не буде

ВідеоУкраїна наполягає - окупація Лівії неможлива

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: