Україна наполягає - окупація Лівії неможлива

Україна підтримала вимоги ООН щодо негайного припинення вогню та насильства над цивільним населенням, а також заявила про неможливість іноземної окупації цієї країни.

Україна підтримує положення резолюції ООН про неможливість іноземної окупації Лівії, заявляють у МЗС.

"Україна позитивно оцінює положення резолюції про неможливість будь-якої форми іноземної окупації території Лівії", - повідомив на брифінгу прес-секретар МЗС України Олександр Дикусаров.

Він також додав: як відповідальний член ООН Україна виконуватиме положення резолюції Ради безпеки ООН.

"Українська сторона рішуче підтримує вимоги щодо негайного припинення вогню та насильства над цивільним населенням, а також наполягає на необхідності ідентифікації діалогу для пошуку шляхів подолання кризи, розробки самими лівійцями взаємоприйнятних шляхів урегулювання політичних і соціально-економічних проблем", - наголосив прес-секретар МЗС.

Дикусаров зазначив, що Київ і надалі робитиме все можливе для забезпечення евакуації з Лівії українців, які цього захочуть.

"Україна виходить із того, що будь-які військові дії між конфліктуючими сторонами або з боку міжнародного співтовариства мають гарантувати захист цивільного населення, насамперед громадян України, багато з яких виконують благородну гуманітарну місію медичної допомоги постраждалим", - сказав він.

Нагадаємо, озброєна операція коаліційних сил почалася 19 березня. У ній беруть участь США, Великобританія, Франція, Італія і Канада. 21 березня до них приєдналася Іспанія.

Першими удари завдали ВПС Франції, потім до них приєдналися збройні сили США, Великобританії та інших країн.

У відповідь на напад Каддафі погрозив Заходу затяжною війною, проте пізніше було оголошено, що лояльні лівійському лідеру війська припинять вогонь.

Операція проти Лівії "Одіссея. Світанок" - останні новини тут.

Читайте також:

Українці про жахи у Лівії: на вулицях мертві діти

Після авіаудару по будівлі уряду Каддафі безслідно зник

Міжнародна коаліція пообіцяла, що окупації Лівії не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: