Україна найгірше в Європі бореться з корупцією

В Раді Європи вказують, що блокування українською владою пакету антикорупційних законів ставить під питання наявність бажання України боротися з корупцією.

Блокування ухвалення пакета антикорупційних законів свідчить про небажання України боротися з корупцією. Про це заявив голова Групи держав проти корупції (GRECO), яка функціонує при Раді Європи, Драго Кос.

Зокрема, на запитання журналіста про те, з якими країнами можна порівняти Україну в плані ефективності антикорупційного законодавства, Кос заявив: "Наразі, в порівнянні з іншим відомими мені країнами, Україна виявляє найменше зусиль у питаннях боротьби з корупцією".

При цьому, коментуючи факт блокування в Україні набуття чинності пакета антикорупційних законів, Кос зазначив, що це блокування просто ставить під питання наявність бажання України боротися з корупцією. "Можливо, можуть бути знайдені кращі рішення (ніж ті, які представлені в пакеті), але в даний час має бути реалізований хоча б цей пакет", - вважає він.

Як відомо, набуття чинності пакета антикорупційних законів, яке мало наступити з першого січня 2010 року, було перенесено Верховною радою, й зокрема фракцією Партії регіонів, на 1 січня 2011 року.

Нагадаємо, згідно з соціологічними дослідженнями майже 70% українців хоча б раз у житті давали хабарі.

Більше половини українців вважають, що в нашій країні за гроші можна купити рішення суду (58,7%), депутатський мандат (56,7%) і звільнення від кримінальної відповідальності (55,4%). На думку 30,5%, за гроші можна купити в Україні життя чи свободу іншої людини.

Читайте також:

У Європі за подарований Cadillac на Могильова завели б справу

У кожному четвертому міністерському проекті знайшли корупцію

Найбільший в Україні хабар склав 2,5 млн грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: