Україна не буде інтегруватися в ЄС за рахунок відносин з Росією

Віце-прем'єр Григорій Немиря переконаний, що Україна твердо стоїть на шляху щодо більш тісної інтеграції з ЄС.

Україна не буде інтегруватися в ЄС за рахунок відносин з Росією. Про це віце-прем'єр Григорій Немиря заявив під час свого виступу на Брюссельському форумі, повідомляє прес-служба уряду.

"Україна твердо стоїть на шляху щодо більш тісної інтеграції з ЄС, але ми не будемо робити це за рахунок наших відносин з Росією", - наголосив Немиря.

Крім того, він заявив, що Україна розглядає ініціативу "Східне партнерство" як інструмент інтенсифікації відносин ЄС з Україною та іншими державами-сусідами та налаштована брати активну участь у реалізації цієї ініціативи.

"Нова ініціатива Східного партнерства має стати інструментом, завдяки якому буде зміцнене громадянське суспільство в Україні, поліпшено рівень життя громадян України, а для нашої держави відкриються нові ринки", - сказав віце-прем'єр.

"З рештою це має стати інструментом, який сприятиме досягненню нашої кінцевої мети - стати повноправним членом ЄС", - підкреслив він.

Нагадаємо, Немиря також заявив, що Україна розглядає відновлення співпраці НАТО і Росії як важливий крок з метою загального покращення ситуації безпеки у Європі.

Читайте також:

Немиря: Україна вітає перемир’я НАТО і Росії

Франція та Німеччина ініціюють нову стратегію НАТО

Кремль не буде ставити на жодного кандидата в президенти України

Експерт: Росія готується виводити флот з Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: