Україна не буде віддавати Росії половину Азова

У МЗС не коментують "чутки", поширені раніше засобами масової інформації щодо "здачі позицій МЗС на користь Росії" у питанні делімітації.

 Україна не змінила своєї позиції у питанні делімітації морського кордону з Росією, заявив прес-секретар Міністерства закордонних справ України Олександр Дікусаров.

"Що стосується самого процесу переговорів, то на початку березня в Києві пройде 36-й раунд переговорів офіційних делегацій України і Росії з питання делімітації", - сказав він.

Дікусаров підкреслив, що МЗС "не коментує чутки", поширені раніше засобами масової інформації щодо "здачі позицій МЗС на користь Росії" у питанні делімітації.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з’явились повідомлення про те, що Україна готова до компромісів у питанні розмежування Керченської протоки. Зокрема, росіяни уже фактично домоглися від Києва відмови від методу серединної лінії. Це означає, що лінія кордону по Азову буде зміщена в український бік.

"Ми працюємо над тим, щоб дотримуватися наших національних інтересів і доводити свою точку зору, і ми будемо її відстоювати", - заявив Дікусаров.

Відповідаючи на уточнююче питання, чи змінила Україна свою позицію з питання делімітації морського кордону з Росією, представник МЗС сказав: "Ні".

Раніше посол України в РФ Володимир Єльченко прогнозував, що питання про Азово-Керченське врегулювання країни вирішать до кінця 2011 року. Однак при цьому він зізнався, що останнім часом ці переговори призупинилися: сторони дійшли до крайніх позицій, не порозумівшись.

Читайте також:

Замість мосту через Керченську протоку можуть збудувати тунель

Україна відбере в Молдови порт на Дунаї

Росія відмовилась проводити морський кордон з Україною

ВідеоУкраїна не буде віддавати Росії половину Азова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: