Азаров: Україна не буде відмовлятися від розвитку ядерної енергетики

Микола Азаров заявив, що Україна, після подій у Японії,  коригуватиме свою довгострокову енергетичну стратегію, але не відмовиться від розвитку ядерної енергетики.

Після подій у Японії Україна буде коригувати свою довгострокову енергетичну стратегію, однак не відмовиться від розвитку ядерної енергетики. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Енергетична стратегія, звичайно, повинна коригуватися, хоча б тому, що всі країни світу будуть робити висновки з техногенної катастрофи в Японії, і реагувати на ризики, що проявилися", - сказав він, повідомили у прес-службі прем'єра.

"У всякому разі, ми будемо шукати розумний баланс між використанням ядерної енергетики, яка сьогодні забезпечує половину потреб економічного розвитку, і екологічним балансом, який, звичайно ж, є важливою складовою якості життя", - процитували Азарова в прес-службі.

При цьому, за даними прес-служби, Азаров уточнив, що правила безпеки і експлуатації вітчизняних АЕС посилені і суворо контролюються.

Разом з тим, Азаров додав, що відмовитися від використання ядерної енергетики Україна не в змозі, оскільки не має достатньо безпечних інших джерел енергії.

Він підкреслив, що вже в поточному році в країні істотно збільшено витрати на програми з енергозбереження та енергоефективності, а також використання альтернативних джерел.

Читайте також:

АЕС не забезпечать енергетичну незалежність України

Литвин хоче об'єднати енергоресурси з Туреччиною

Україна приєдналася до Енергетичного співтовариства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: