Україна не економитиме на дорогах до Євро-2012

Для будівництва доріг до Євро-2012 залучать іноземних спеціалістів. Будуватимуться дороги високої якості і стільки, на скільки вистачить грошей.

Борис Колесніков
ukraine2012.gov.ua
Колесніков: дороги до Євро-2012 будуть
Міністр інфраструктури Борис Колесніков спростував припущення, що Україна, зекономить на будівництві доріг при підготовці до Євро-2012.

"Ми не зекономимо на дорогах. Я взагалі прихильник того, щоб будувати доріг менше, але високої якості. Не те щоб менше, на скільки є грошей. Тому що скупий двічі платить", - сказав він.

"Побудуємо як в аеропортах. Ми запросили американських технологів. Ми запросили директора одного з найуспішніших аеропортів останнього десятиріччя Абу-Дабі. І ось зараз він оформляє підготовку до Євро-2012. Він за громадянством американець", - сказав Колесніков.

За словами міністра, така ситуація буде і з автомобільними дорогами.

"Ми зробимо незалежну експертизу. На нашу думку, німецькі інженери - одні з найкращих у дорожньому будівництві. Тому ми запросимо вже не пізніше липня німецьке агентство, яке буде інспектувати не готову дорогу, а процеси будівництва доріг", - повідомив він.

Колесніков зазначив, що нову дорогу 1-ї категорії з Краковця до Львова не встигали побудувати ні Україна, ні Польща, тому ухвалили тимчасове рішення: "Модернізувати дорогу від Краковця до Львова - і після Євро приступити до будівництва дороги 1-ї категорії".

За його словами, будівництво сучасної трансукраїнської магістралі від Краковця до Успенки Донецької області "займе 3-4 роки" – і тоді Україну можна буде проїхати за 13-14 годин.

Читайте також:

Євро-2012 подешевшало для України на 37,5 мільярдів гривень

Янукович: після Євро-2012 візьмемося за Олімпіаду-2022

Колесніков: Україна достойно проведе Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: