Україна не повинна визнавати Абхазію та Південну Осетію

Посол України в Росії вважає, що Росія не може нав’язувати нам свою модель розвитку, тому визнавати незалежність Абхазії та Осетії - неправильно.

Посол України в Росії Костянтин Грищенко пояснює складності у відносинах Москви і Києва різними системами розвитку суспільства.

"В Росії – це, мабуть, історично визначена система жорсткої вертикалі. Україна є дуже яскравим втіленням того, що було в добу Козацької демократії, коли провідники між собою публічно змагаються за булаву", - зазначив він.

"Різні підходи, різне ставлення, різна оцінка того, що дозволено в суспільстві", - додав Грищенко.

Водночас він наголосив, що жодна сусідня країна не може диктувати дуже близькій, дуже етнічно чи історично дружній країні, нації, як їй будувати своє внутрішнє життя.

"Не може Росія сьогодні, не може, не може...нав’язувати нам свою модель розвитку, оскільки вона у них базується зовсім на інших принципах і на іншому ґрунті", - підкреслив посол.

Торкаючись питання чи можливе визнання Україною Косова, Абхазії чи Південної Осетії, Грищенко зазначив, що відмова визнавати ці країни є правильною.

"В обох випадках правильно. Ні в якому разі ні Косово, ні Абхазію, ні Південну Осетію ми визнавати не повинні", - наголосив він.

Нагадаємо, у серпні 2008 року на Кавказі відбувся збройний конфлікт, після якого Росія офіційно визнала незалежність Абхазії і Південної Осетії. Більшість країн світу не підтримують це рішення і вважають ці регіони частиною Грузії. Шляхом Росії поки що пішли лише Венесуела і Нікарагуа та терористичне угруповування Хамас.

Читайте також:

Мєдвєдєв привітав президента Абхазії з 16-річчям незалежності

Рада Європи засудила Росію за війну в Грузії

Росія заявляє, що Грузія збирає сили для нової війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: