Україна не пустила на свою територію російських спостерігачів

Володимир Путін під час прес-конференції у Москві заявив, що Україна досі не допустила російських спостерегачів до своїх газових сховищ і на диспетчерський пункт у Києві.

Україна досі не пустила російських спостерігачів, що контролюють транзит газу через українську територію, на центральний диспетчерський пункт в Києві і на газові сховища.

Таку заяву зробив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін у п'ятницю на прес-конференції за підсумками пленарного засідання уряду Росії і Єврокомісії.

"Ми звертаємо увагу, що, на жаль, наші спостерігачі не були допущені на центральний об'єднаний диспетчерський пункт в Києві і на газові сховища", - сказав Путін.

Також Росія просить міжнародних спостерігачів продовжувати контроль за транзитом газу через Україну хоча б до кінця березня.

Російський прем'єр сказав, що Москва і раніше виступала за те, щоб здійснювати контроль транзиту російського газу через територію України.

"Просили б їх (міжнародних спостерігачів) продовжувати контроль хоча б до кінця першого кварталу поточного року", - сказав Путін журналістам. 

Нагадаємо, 3 лютого у Страсбурзі заявили, що не дивлячись на те, що газова криза завершилась, спостерігачів ніхто відкликати не буде. Єврокомісар це аргументував тим, щоб у Європи "був реальний поділ між поставками газу в Україну та транзит, який йде в ЄС, і що цей транзит у плані фінансів цікавий Україні приносить вигоду країні й дає більше економічних вигод Україні".

Читайте також:

Богословська: Тимошенко відродила газову корупцію

Тимошенко наказала відібрати газ у RosUkrEnergo

Україна заплатила за російський газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: