Україна не віддасть Білорусії частину своєї території

660 гектарів української території незабаром можуть виявитися білоруськими.

Уряд виділив близько півтора мільйона доларів на закріплення берега Дніпра в Чернігівської області, де через зміни русла 660 гектарів української території незабаром можуть виявитися білоруськими.

Як пояснили рятувальники, "це створює загрозу відходу цих земель до території Білорусії і зміни лінії державного кордону, крім того, відбувається часткове змивання села Кукарі Репкинського району".

"Кабмін прийняв розпорядження про виділення коштів в сумі 11,1 мільйона гривень для проводки невідкладних робіт із захисту земель Любецкого селищної поради Репкинського району від руйнівно дії вод річки Дніпро. Підприємство "Чернігівводбуд" почало закривати розмив між озером Симполя і руслом річки Дніпро, аби не допустити втрати значної частини території України", - розповів начальник управління з питаннь надзвичайних ситуацій і у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації В'ячеслав Ріга.

Раніше головне управління МНС Чернігівської області звернулося до президента Віктора Ющенка і прем'єр-міністра Юлії Тимошенко з проханням про виділення цієї суми.

Нагадаємо, вода в Кременчуцькому водосховищі може бути заражена на сибірську виразку, холеру або чуму.

Щорічно вода підмиває до десяти метрів берегової лінії водосховища, через що до Дніпра сповзають старі кладовища.

Читайте також:

У Дніпро сповзають гроби, заражені чумою та холерою

З Румунії до України тече небезпечна для життя вода

В Києві відкриють пором через Дніпро

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: