Україна не відновить водопостачання до Криму. Зеленському це радять активісти з півострова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

РФ не просила Україну відновити постачання води.

Президент України Володимир Зеленський заявив, Україна не відновить постачання води до Криму і ця позиція збігається з думкою кримських активістів.

Про це Зеленський розповів під час пресмарафону 10 жовтня.

За словами глави держави, у перемовинах між РФ та Україною тема постачання води теж не обговорювалась.

"Тему та сторона не підіймала. Ми в цьому питані захищаємо Україну. Ви знаєте, що відбувається в Криму. Що ми готові – ми робимо. На Херсонщині там нормальний, комфортний КПВВ, хочемо інвестувати гроші в Херсонщину. Показувати Криму як ми вкладаємо гроші, розвивати інфраструктуру, особливо біля тимчасового кордону. Питання води не обговорюється", – зазначив президент.

У відповідь на запитання, як ментально прив'язати кримчан до України, Зеленський наголосив, що варто завжди говорити про Крим в Україні, але "потрібна допомога людей, які знаходяться там і захищають український Крим".

"Я не можу сказати людям, які проукраїнські, щоб виїжджали з Криму, тому що ми з вами розуміємо це поки що єдина потужна сила. Як тільки ці хлопці та дівчата поїдуть з півострова, ми розуміємо, що там не буде людей, які правдиво інформуватимуть", – сказав глава держави та додав, що він зустрічається та розмовляє з кримськими активістами і навіть "позицію щодо води більше формують вони".

Нагадаємо, що під час пресмарафону 10 жовтня у Києві президент України Володимир Зеленський  заявив про бажання обговорити Крим у нормандському форматі та наголосив, що від  початку перемовин ані в Мінську, ані під час зустрічі норманської четвірки тема Криму не піднімається.

Залиште свій коментар

Вибір редакції