Україна не виконала домовленості з Євросоюзом і МВФ

З 1 вересня в Україні не було підвищено тарифи на газ, а саме це являлося однією з умов надання нашій державі кредиту на той же газ.

Україна не виконала домовленості з Європейським Союзом та Міжнародним валютним фондом щодо отримання кредиту на газ.

Україна, зокрема, не підвищила з 1 вересня тарифи на газ для населення, як це було передбачено у рамках домовленостей щодо надання кредиту з боку європейських та міжнародних фінансових інституцій для забезпечення безперебійного транзиту російського газу в зимовий період.

Як відомо, раніше міністр енергетики Юрій Продан заявив, що підвищення тарифів було заблоковано офіційною скаргою профспілок.

Як повідомлялося, 1 серпня міжнародні фінансові інституції у спільній заяві з Єврокомісією висловили готовність надати Україні 1,7 млрд доларів кредиту на закупівлю газу та газові реформи.

Згідно з документом, кошти можуть бути надані у 2009 і 2010 роках на вирішення короткотермінових проблем із закупівлею газу та забезпечення здійснення необхідних реформ.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко у листах від 28 та 29 липня за підсумками трьох раундів технічних консультацій з Євросоюзом і фінансовими установами взяла на себе зобов'язання з реформування газового сектора України, які задовольнили міжнародні фінансові інституції. Перелік зобов'язань в Україні не було оприлюднено офіційно.

Україна звернулася до ЄС з проханням надати кредит в 4,2 млрд доларів у червні.

Читайте також:

З 1 вересня газ не подорожчає

Профспілки заблокували підвищення цін на газ для населення

Уряд знизить ціни на газ для священиків

Україна отримає кредит від ЄС, коли подорожчає газ для населення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: