Україна не впорається сама з біженцями

З початку року в Україні затримано понад 20 тисяч нелегальних мігрантів та біженців, переважно - це вихідці з країн СНД.

Без допомоги Євросоюзу Україна не впорається з проблемою біженців і нелегальних мігрантів, які прямують на Захід. За підрахунками Держкомітету у справах національностей та релігії, для цього необхідно понад 40 мільйонів євро.

Однак мізерне фінансування не дозволяє належно утримувати цих людей на українській території чи висилати на батьківщину.

„Нам потрібно вдосконалювати законодавство - як у частині дотримання прав людини, так і в частині посилення норм законодавства до організаторів каналів нелегальних мігрантів. Нам потрібні пункти утримання нелегальних мігрантів. При цьому не слід забувати про ратифіковану угоду про реадмісію. Це стосуватиметься не лише українців, а й вихідців з третіх країн, які через український кордон нелегально потрапили до Європи,” - зазначає директор департаменту міграційної служби та перспективного планування Державного комітету України у справах національностей та релігії Микола Єрух.

На реалізацію цих заходів щорічно потрібно до 40 млн. гривень - нині ж із держбюджету виділяється тільки 3 млн. гривень, констатує Микола Єрух. 

Тому, за його словами, без допомоги Євросоюзу Україні не вдасться вирішити ці питання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: