Прикордонники не впустили до України 100 росіян від початку дії заборони в`їзду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Водночас 780 росіянам дозволили перетнути кордон.

Від початку дії заборони на в'їзд в Україну громадянам РФ чоловічої статі віком від 16 до 60 років не пропустили 99 громадян Російської Федерації.

Про це у суботу, 1 грудня, повідомив представник Держприкордонслужби Андрій Демченко в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Від початку дії заборони на в'їзд на територію України не пропустили 99 росіян. Переважна більшість з них не могла підтвердити мету своїх поїздок, частина з них не мала відповідних документів для в'їзду в Україну. Ще була частина тих, хто перевищив термін перебування в нашій державі", - зазначив Демченко.

Водночас у ДПСУ повідомили, що понад 780 росіян перетнули кордон.

Також у відомстві зазначили, що лише протягом вчорашнього дня російська сторона не пропустила на свою територію майже 40 українців. Загалом за останні три дні ця цифра сягає понад 110 осіб.

Нагадаємо, від 30 листопада Україна ввела обмеження щодо в'їзду громадян РФ чоловічої статі віком від 16 до 60. На кордоні не впускатимуть тих, у кого для цього не буде достатньо підстав, й тих, хто нечітко пояснює мету поїздки.

Під заборону можуть потрапити не лише росіяни, а й інші іноземці, які можуть становити загрозу. Однак до росіян "більша увага". Обмеження не діятимуть щодо громадян України, які в’їжджають на територію країни з Росії.

Незважаючи на заборону до України пускатимуть: на похорони; у зв’язку з хворобою близьких родичів; у разі наявності дипломатичного статусу; у разі наявності документів, які дозволяють проживати в Україні.

У кожному окремому випадку всі рішення ухвалюються на контрольно-пропускних пунктах. Тобто ухвалення рішення про пропуск особи може відбуватись в індивідуальному порядку.

ВідеоУ Держприкордонслужбі розповіли, кому з росіян обмежать в’їзд до України

В'їзд до України чоловікам-росіянам віком від 16 до 60 років заборонений через воєнний стан. Про це заявив голова Держприкордонслужби Петро Цигикал на нараді у президента. Пояснив рішення заходами безпеки, які дозволять перешкодити російським віськовим чи спецслужбам формувати на території України загони для спецоперацій.

У Держприкордонслужбі розповіли, кому з росіян обмежать в’їзд до України

Залиште свій коментар

Вибір редакції