Україна обстежить Чорноморський флот Росії на радіоактивність

Міністерство природи та Севастопольска міська влада проведуть радіологічне обстеження об'єктів ЧФ РФ.

Українська влада має намір протягом 2009 – 2017 років провести радіологічне обстеження об'єктів і земельних ділянок, що використовувались Чорноморським флотом РФ.

Перевірка має виявити наявність або відсутність несанкціонованих відходів чи джерел іонізуючого випромінювання і радіоактивного забруднення.

Як передбачено в плані додаткових заходів щодо соціально-економічного розвитку Севастополя, ця робота проводитиметься згідно із законом про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання.

Доручено перевірку Мінприроди і Севастопольській міськдержадміністрації.

У плані також передбачається провести низку заходів для подальшого ефективного використання інфраструктури Севастопольської бухти в невійськових цілях (після 2017 року, коли з території України має бути виведено ЧФ РФ).

Для цього планується провести інвентаризацію акваторії, майна, бухт і причальних стінок.

Міністерство транспорту, МЗС і Мінфін України в 2016 році повинні підготувати проект концепції розвитку Севастопольського транспортного вузла з використанням об'єктів, орендованих РФ. Причали, що використовувались ЧФ РФ, після закінчення терміну їх оренди, планується передати Севастопольському морському торговому порту.

Читайте також:

На пляжі Азовського моря вимило радіоактивний пісок

Росія переклала борги Чорноморського флоту на українців

Україна і Росія перерахують землю і майно ЧФ

Росія уникає переговорів про виведення свого флоту з України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: