Україна - один з європейських лідерів з випуску дитячого порно

Костицькому соромно розмовляти з європейськими колегами, бо Україна опинилась серед країн-лідерів з випуску дитячої порнографії.

Голова Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький заявляє, що серед країн Європи Україна є одним із лідерів з виробництва і розміщення в інтернеті дитячої порнографії.

Про це він сказав на прес-конференції в Сімферополі.

«Мені соромно розмовляти з європейськими колегами, тому що Україна вже увійшла у трійку«передовиків» у лапках з виробництва дитячої порнографічної продукції», - зазначив експерт Костицький.

«У світі біля інтернет-камер і комп`ютерів сидять 950 тисяч педофілів, які активно ведуть роботу в пошуках нових партнерів», - додав він.

За словами голови Нацкомісії, українська порнопродукція, за скромними оцінками, приносить близько 100 мільйонів доларів прибутку щорічно. «Дитяча порнографія в Європі дає два мільярди доларів прибутку. Міністерство внутрішніх справ скромно оцінює прибуток українських виробників дитячого порно у 100 мільйонів доларів », - сказав Костицький.

Нагадаємо, в Україні набув чинності закон про поширення порнографії.

Законом про телекомунікації встановлюється обов'язок для операторів і провайдерів телекомунікацій на підставі рішення суду обмежувати доступ своїх абонентів до ресурсів, через які здійснюється поширення дитячої порнографії. Окрім того, оператори та провайдери мають зберігати та надавати інформацію про з'єднання свого абонента у порядку встановленому законом.

Закон про суспільну мораль поповнено новими визначеннями понять дитячої порнографії, обігу продукції сексуального характеру.

Також "з метою захисту морального та фізичного життя неповнолітніх" встановлено заборону на виготовлення (виробництво), зберігання, рекламу, розповсюдження, придбання продукції, що містить дитячу порнографію, ввезення, вивезення, транзит через територію України, поштова пересилка такої продукції, а також пропонування або надання доступу до продукції, що містить дитячу порнографію.

Читайте також:

У комісії з питань захисту моралі розповіли, як порнографія шкодить організму

Сайт Вконтакте.ру оголошений порнографічним ресурсом

Рада прийняла законопроект про боротьбу з дитячою порнографією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: