Україна офіційно направила листа до МВФ

Цим листом українська влада намагається переконати МВФ у своїй адекватності і здатності розпоряджатися другою частиною кредиту.

Сьогодні, 3 березня, Міжнародному валютному фонду офіційно відправлено проект листа про наміри, який є узгодженою позицією української влади.

Про це повідомила прес-секретар президента Ірина Ванникова.

Це - результат домовленостей двох нарад, які відбулися в Секретаріаті президента за участі президента Віктора Ющенка, прем'єра Юлії Тимошенко, глави Нацбанку Володимира Стельмаха та представника опозиції Миколи Азарова.

За словами прес-секретаря, Ющенко відзначив конструктивну роботу спікера парламенту та представника опозиції в досягнутому компромісі, підписи яких не передбачено регламентом підготовки подібних документів.

Нагадаємо, спікер Володимир Литвин заявив, що не підпише листа до тих пір, доки його не підтримає Верховна рада. В свою чергу Микола Азаров стверджував, що Партія регіонів не допустить схвалення листа парламентом, а також блокуватиме отримання Україною другого траншу кредиту від МВФ.

Як повідомляв ТСН.ua, представники фонду вже зазначили, що шанси України на отримання другого траншу кредиту підвищилися.

Крім того, у МВФ напередодні повідомили, що готові надати другий транш 16-мільярдного кредиту, навіть за відчутно більшого дефіциту держбюджету, ніж планувалося. Але Україна має отримати додаткове фінансування для його покриття, наприклад, від Світового банку.

Також у МВФ заявили про готовність продовжити роботу своєї місії в Україні. Нагадаємо, місія фонду залишила Київ після невдалих переговорів з урядом на початку лютого. Тоді переговори Кабміну і представників фонду провалилися через відмову уряду зменшити дефіцит держбюджету та переглянути прогноз інфляції на 2009 рік.

Читайте також:

ПР пообіцяла заблокувати отримання Україною другого траншу від МВФ

Україна відправила МВФ лист із тривожними обіцянками

У МВФ та Тимошенко різні погляди на друкування грошей

Тимошенко помирилася з Ющенком і чекає на гроші МВФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: