Україна остаточно відмовиться від НАТО вже цього тижня

Верховна рада має намір цього тижня розглянути проект закону, який оголосить Україну позаблоковою державою.

Верховна рада планує на цьому тижні розглянути проект закону, що передбачає оголошення Україною постійного нейтрального, позаблокового статусу.

Це питання стоїть у порядку денному засідань Верховної Ради на пленарний тиждень.

Законопроект було внесено ще в грудні 2007 року лідером Компартії Петром Симоненком та членом його фракції Ігорем Алексєєвим.

Спікер Володимир Литвин на засіданні погоджувальної ради повідомив, що на нинішньому пленарному тижні графік буде "дуже напружений".

На порядку денному, за словами Литвина, "120 питань, при чому деякі з них включають до 10 законопроектів".

У вівторок 29 червня депутати мають намір розглянути 12 законопроектів, що стосуються виборів депутатів Верховної Ради Криму, місцевих рад, сільських, селищних і міських голів.

Як відомо, 3 червня Верховна рада прийняла за основу запропонований президентом Віктором Януковичем проект закону "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики". Одним з пунктів у законі затверджується позаблоковий статус України.

Нагадаємо, раніше спікер ВР заявляв, що Україна не повинна законодавчо обмежувати себе в питанні позаблокового статусу. Литвин зазначив, що він "не є прихильником такого положення, бо з часом настрої в українському суспільстві та реалії в світі можуть змінитися, а ми будемо зв’язані законодавчим приписом".

Читайте також:

Вітренко дорікнула Януковичу, що пора виконувати обіцянки

Експерти: Янукович погіршив імідж України

Уряд затвердив план співробітництва з НАТО на 2010

ВідеоЛитвин про "дуже напружений" пленарний тиждень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: