Україна отримала черговий грошовий транш від ЄС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Євросоюз надає кошти на реформу державного управління.

Україна отримає черговий транш від Європейського союзу на суму у 15,5 мільйона євро на реформу державного управління.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко, передає прес-служба уряду.

За його словами, розмір фінансування напряму залежить від успіху цієї реформи, а минулого року Україна виконала 75% зі 100% власних зобов’язань. Таким чином, ЄС вирішив надати ще коштів на підтримку реформи державного управління.

"Перша частина траншу є фіксованою та складає 5 млн євро. Друга частина залежить від успішності впровадження реформи, що вимірюється визначеними програмою індикаторами. Завдяки їх виконанню друга частина траншу складає 10,5 млн євро. Кошти бюджетної підтримки направляються в державний бюджет", - заявив Саєнко.

Він також зазначив, що реформа держуправління є однією з ключових в уряді.

На початку липня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про перезавантаження всієї державної служби. Глава уряду вважає, що наразі першочерговим завданням є визначення сфер відповідальності кожного органу влади та його керівника, а лише після цього можна починати впровадження системних змін. Останні мають ліквідувати радянську систему праці чиновників і запровадити на державному та місцевому рівнях нову, сучасну.

ВідеоРепетиція перепису населення та держслужба по-новому

Національний банк України встановив такі курси валют: долар коштує 26, 30 грн, а євро – 30, 54 грн. Кабінет міністрів України доручив держкомітету статистики провести пробний перепис населення. У держслужбовців заберуть премії та винагороди.

Репетиція перепису населення та держслужба по-новому

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції