Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна отримала комп’ютерну систему e-Health, котра необхідна для запуску реформи медицини

Зміни в наданні медичних послуг відбудуться вже протягом цього року.

Міністерство охорони здоров’я отримало електронну систему e-Health, без котрої неможливо запустити медичну реформу. Відтепер до головного компоненту програми може приєднатися будь-яка поліклініка, сільська амбулаторія чи ФАП, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

З 1 квітня пацієнт і сімейний лікар підписують угоду, відомості вносять до цієї електронної системи – для цього потрібен паспорт, ідентифікаційний код та заповнена анкета. Після цього на прийом до лікаря можна записуватись онлайн, сидячи вдома. Це дає можливість звертатися до сімейного лікаря в будь-якому куточку України. Паперова картка зникне, а всі відомості про пацієнта будуть зберігатися в електронному вигляді.

Лікарі за кожного пацієнта отримуватимуть гроші з бюджету, їхня зарплатня зросте з 1 червня. У сімейних лікарів на 50% зменшиться кількість паперової роботи, згодом вони зможуть в електронному вигляді моментально отримувати діагностичні дані, такі як рентген-знімки, кардіограми, результати аналізів, що поліпшить якість медичних послуг. "З 1 квітня вже повноцінно запуститься реформа, тому що функціонувати почнем по-іншому. Приєднатися до реформи зможуть лише ті заклади, які виконають низку технічних вимог оснащення, устаткування, комплектації", - розповів заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

ВідеоМОЗ отримало ключовий елемент для запуску медичної реформи – систему e-Health

Відтепер до головного компоненту системи може приєднатися будь-яка поліклініка, сільська амбулаторія чи ФАП. Паперова картка зникне, а усі відомості про пацієнта будуть в електронному вигляді. А лікарі зможуть моментально отримувати діагностичні дані.

МОЗ отримало ключовий елемент для запуску медичної реформи – систему e-Health

Залиште свій коментар

Вибір редакції