Україна отримала на боротьбу з грипом 1,5 млн доларів від 16 держав

Австрія, Грузія, Ізраїль, Естонія, Китай, Ліван, Литва, Македонія, Молдова, Росія, Сербія, Польща, Угорщина, Словаччина, США та Хорватія уже перерахували гроші.

У зв'язку з епідемією грипу Україна отримала гуманітарну допомогу від 16 держав світу на суму понад півтора мільйона доларів.

Про це повідомили в штабі Міністерства закордонних справ України щодо запобігання розповсюдженню епідемічної ситуації в Україні.

Станом на понеділок, 9 листопада 2009 року, у відповідь на звернення президента Віктора Ющенка в 16 державах світу прийнято рішення про надання Україні гуманітарної допомоги.

Серед них: на державному та урядовому рівні - 13 (Австрія, Грузія, Ізраїль, Естонія, Китай, Ліван, Литва, Македонія, Молдова, Росія, Сербія, Польща, Угорщина); на відомчому рівні - три (Словаччина, США, Хорватія) .

Крім того, як зазначили в МЗС, найближчим часом можна чекати прийняття рішень на урядовому рівні ще у двох державах (Болгарія, Латвія).

Обсяги вже отриманої та заявленої урядової допомоги від Австрії, Естонії, Китаю, Литви, Словаччини та Угорщини складають 1 млн 85 тис. доларів США та 386 тис. євро.

Нагадаємо, станом на 8 листопада МОЗ України підтвердило 155 випадків смерті від грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій: 63 зафіксовані у Львівській області, 24 - в Івано-Франківській, по 17 - у Тернопільській та Чернівецькій, 7 - у Хмельницькій. Крім того, за останніми даними Мінохоронздоров'я, в Україні підтверджено 65 випадків грипу A/H1N1 та 14 смертей від нього.

Читайте також:

МОЗ витратило уже 70% коштів, виділених на боротьбу з епідемією

В Україні підтвердили 65 випадків свинячого грипу

Українцям будуть колоти по дві вакцини проти грипу в один день

Тимошенко попросила у ВООЗ вакцину від грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: