Україна отримала від Індії партію препарату для лікування коронавірусу

Дата публікації
Україна отримала від Індії партію препарату для лікування коронавірусу

Ілюстрація / Associated Press

Індія також дозволила комерційне придбання гідроксихлорохіну для потреб МОЗу.

Уряд Індії передав Україні партію препарату з гідроксихлорохіном для боротьби з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19. Україна 5 травня отримала 30 тисяч таблеток, які незабаром з'являться в медзакладах. 

Про це повідомляє пресслужба МЗС.

Як зазначається, партію препарату розподілять по українським медичним закладам. Контролювати їхнє застосування буде Міністерство охорони здоров’я. 

"Це справжній жест дружби з боку індійського народу та уряду Індії. Цей крок надалі посилює партнерство наших країн і демонструє, що Індія та Україна здатні разом протистояти глобальним викликам", – сказав Дмитро Кулеба, який прийняв препарат.

Крім того, у складі індійської гуманітарної допомоги до України прибула партія вакцин від тифу, менінгіту, холери і малярії, призначених для українського миротворчого контингенту в Конго. Також уряд Індії надав спеціальний дозвіл на комерційне придбання гідроксихлорохіну для потреб МОЗ України.

МЗС України

Нагадаємо, від 11 березня на всій теориторії України запроваджений карантин задля протидії новому коронавірусу. Обмежено проведення масових заходів, закриті кордони, роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями також обмежено, заклади громадського харчування не працюють.

Наразі карантин подовжено до 22 травня. Втім вже від 11 має відбутися низка послаблень: йдеться про відкриття парків, перукарень, літніх майданчиків кафе тощо.

3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Наступна публікація