Україна отримає від ВООЗ 5 мільйонів доз вакцини від грипу

Президент Ющенко відзначив, що Україні дуже необхідна допомога ВООЗ, враховуючи, що країну очікують друга і третя хвиля епідемії.

Всесвітня організація охорони здоров'я надасть Україні 5 мільйонів доз вакцин для профілактики пандемічного грипу.

Як повідомляє прес-служба глави держави, про це домовились президент Віктор Ющенко та експерти ВООЗ на зустрічі, присвяченій ситуації з подоланням епідемії грипу в Україні.

Ющенко наголосив, що Україна надає особливо важливого значення діяльності експертної групи ВООЗ в контексті визначення напрямків боротьби зі спалахом епідемії та створення передумов для раціональної протидії наступним хвилям епідемії в разі їх виникнення.

"Для України надзвичайно важлива невідкладна практична дія щодо боротьби з епідемією грипу, враховуючи, що друга і третя хвиля будуть жорстокішими", - сказав президент.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я оцінює потреби України у вакцині у 15,3 млн доз. З них 1 млн 45 тисяч доз пропонуєть розповсюдити серед працівників сфери охорони здоров'я, 530 тисяч - серед вагітних жінок, 7 млн 928 тисяч - серед дітей віком після 6 місяців.

Решту доз МОЗ пропонує розподілити серед хворих на цукровий діабет, бронхіальну астму, а також серед студентів медичних вузів.

Читайте також:

В Україні стартувала вакцинація проти свинячого грипу, але вакцини немає

Українцям будуть колоти по дві вакцини проти грипу в один день

МОЗ витратило уже 70% коштів, виділених на боротьбу з епідемією

Ющенко оголосив про завершення епідемії грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: