Україна озброїть Ірак на півмільярда доларів

Ця угода може стати найбільшою за всю історію України і зможе вивести цю державу в число найбільших постачальників озброєнь у світі.

Україна в листопаді розпочне поставки військової техніки до Іраку. Ірак незабаром отримає перші 11 бронетранспортерів - БТР-4 - в рамках масштабного проекту озброєння іракської армії, схваленого минулого року.

Цей перший контракт із серії угод в рамках проекту озброєння Іраку оцінюється у більш як півмільярда доларів.

Перша партія БТР має надійти до Іраку до кінця листопада, а вже 6 січня вони зможуть взяти участь у військовому параді у Багдаді. У майбутньому передбачається експортувати до Іраку нові українські танки "Оплот"

Згідно з умовами першої угоди, протягом трьох років до Іраку мають бути поставлені більше 400 БТР харківських виробників, шість військово-транспортних літаків Ан-32 київських літакобудівників, кілька військових вертольотів Мі-8. В майбутньому передбачається експортувати до Іраку нові українські танки "Оплот".

В цілому, за оцінкою експертів, іракська угода може стати найбільшою за всю історію України і зможе вивести цю державу в число найбільших постачальників озброєнь у світі.

Нагадаємо, в 2009 році Україна постачала зброю 14 країнам. Найбільшим імпортером української бронетехніки був Чад, водночас, значно знизився обсяг торгівлі зброєю з Грузією.

Читайте також:

Проти Ющенка не порушуватимуть справу за торгівлю зброєю

Україна озброїла 14 країн

Німеччина озброїть Україну старими кораблями

Україна озброїла 14 країн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: