Україна озброює військовий флот

На полігоні "Чауда" випробували українські протикорабельні ракети. Заплановано будувати надсучасні корвети.

Протикорабельна ракета Терміт
УНІАН
Протикорабельні ракети "Терміт" показали відмінні результати.
Україна озброює свій військовий флот. На полігоні "Чауда" в Криму перевірили, як літають українські протикорабельні ракети. Висновок після стрільб - зброя після багаторічного простою надійна. Тепер вона знову в арсеналі військово-морських сил. Флот на цьому не зупиняється та мріє захищати територіальні води й береги абсолютно новим українським кораблем.

Три протикорабельних "Терміти" відпрацювали на відмінно. Перша ракета показала максимальну дальність під 120 кілометрів. Ще дві запущені з берега та патрульного корвета уразили надводні цілі.

На цих стрільбах безпрецедентні заходи безпеки. Зону пусків оточили 25 бойових кораблів, у небі два МІги-29, якби ракета навіть зійшла з курсу, її знищили б миттєво. Причини надзвичайної перестороги з’ясовуються одразу після стрільб.

Після кількарічної проектної роботи пуски дозволяють відновити на всіх суднах військового флоту та на суходолі загрозливу морську зброю - ракетні установки "Рубіж".

З 2001 року кораблі військового флоту України плавали беззбройними і фактично беззахисними. Терміни придатності вийшли на усіх типах ракет, мін та торпед. Минулого року силами вітчизняних конструкторів відновили боєздатність протиповітряних комплексів "Оса", тепер розчохляють і протикорабельні "Рубежі". А військові конструктори візьмуться реанімувати міни та торпеди. Міністр оборони заявляє: українські збройні сили доросли до першого самостійного кроку. А саме - замовити вітчизняному ВПК розробку абсолютно нового виду озброєння - надсучасних кораблів класу корвет.

Новий корвет для України вже проектують десятки вітчизняних КБ. На 2 третини його створюватимуть в Україні, закуплять лише озброєння. Виробництво власного корабля об’єднає розшматоване ВПК і завантажить роботою сотні заводів.

Новий український корвет стане одним із найсучасніших суден світу. Матиме майже непомітний для радарів корпус - стелс. Останні вітчизняні розробки радіо- та гідролокації. І на цей корабель можна буде встановлювати практично всі види сучасного озброєння як російських, так і натівських стандартів. Закінчити проектну документацію та оголосити тендер на будівництво першого корабля планують уже наступного року. Якщо молодий проект не відчуватиме фінансового голоду, перший український корвет можуть спустити на воду вже 2011 року.

ВідеоОзброєння військового флоту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: