Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна передала Росії документи для повернення Афанасьєва і Солошенка додому

Україна передала Росії документи для повернення Афанасьєва і Солошенка додому

Цей процес не повинен супроводжуватись будь-якими коментарями політиків.

Документи для повернення в Україну бранців Кремля Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка Україна вже передала Росії.

Як йдеться у сюжеті ТСН.Ранок, наразі ведуться дипломатичні перемовини на високому рівні.

Як розповів міністр юстиції Павло Петренко, робиться все можливе для повернення з Росії засуджених за надуманими звинуваченнями. Однак, за словами міністра - цей процес не повинен супроводжуватись будь-якими коментарями політиків, щоб не зірвати обмін.

Також наразі не розголошують, коли ж може статися повернення українців додому.

Нагадаємо, що раніше українські політв'язні Геннадій Афанасьєв та Юрій Солошенко написали прохання про помилування на ім'я президента Росії. За словами адвоката, звернення до президента з проханням про помилування Афанасьєву було запропоновано "для спрощення процедури передачі в Україну як найбільш простий спосіб".

Геннадій Афанасьєв був одним з ключових свідків звинувачення у справі Сенцова та Кольченка, однак зрештою він відмовився давати свідчення проти них і заявив, що раніше говорив під тиском.

Афанасьєв та інший фігурант справи Олексій Чирній, за версією слідства, були членами "терористичної групи" в Криму, нібито створеної Сенцовим. Після затримання обидва уклали угоду зі слідством, їхня справа розглядалася в закритому режимі, обидва отримали по сім років позбавлення волі.

Засудженого в Росії 73-річного українця Юрія Солошенка відправили на етап в Нижній Новгород. Його визнали винним у шпигунстві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції