Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна переходить на літній час

Переведення годинників відбудеться вночі

Сьогодні, 25 березня, Україна перейша на літній час. О третій годині ночі потрібно перевести стрілки годинників на одну годину вперед. Тобто замість 03:00 стане 04:00. Літній час "вкраде" одну годину. 

Експерти радять перевести механічні годинники увечері суботи, перед сном, аби прокинутися вранці неділі вже за новим часом. Варто додати, що чимало гаджетів - мобільні телефони, планшети, ноутбуки тощо - переходять на літній час автоматично.

В "Укрзалізниці" зазначають, що "відправлення та прибуття поїздів на квитках вказується вже з урахуванням цього переходу. Тому пасажирам, які запланували поїздки на цей вихідний день, а також тим, хто зустрічатиме на вокзалі друзів або гостей, варто бути уважними та вчасно привести у відповідність час свого годинника".

Нагадаємо, в Україні переводять час двічі на рік – в останню неділю березня переходять на літній час, а в останню неділю жовтня – на зимовий. 

2011 року була спроба скасувати перехід на літній-зимовий час, але потім це рішення скасували через нарікання жителів Західної України (мовляв, уранці, коли треба йти на роботу, в школу чи дитсадок, там ще дуже темно надворі), а також через проведення в Україні футбольного Євро-2012.

ВідеоПонад 110 країн світу разом з Україною переходять на літній час

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції